експедиція

Експедиція на баггі по лісних дорогах від Брюхович до озера в селі Зашків. Під час поїздки Вам випаде нагода помилуватися чудовими краєвидами та подолати повне бездоріжжя на баггі.  Біля озера в мальовничому місці Вас чекатиме можливість посмажити шашлик та зробити безліч фото на згадку. Приблизна довжина маршруту 30 км. Тривалість 2-3 години (загальний час), в залежності від погоди.
Мінімально на маршрут виїжджає чотири людини та баггі супроводу з інструктором.

Правила організації поїздок

Компанія «Coyote buggy Team» має три потужних баггі. На кожному з них може розміститися дві людини – пілот і пасажир. На ще одному баггі групу обов’язково супроводжує інструктор. Разом в тур може відправитися група максимум з 6-ти учасників.

Катання на баггі разом з нами цілком безпечне:

  • Кожен учасник отримує повний набір захисної екіпіровки в відповідно до погодних умов – шоломи, підшоломники та захисні костюми;
  • Перед поїздкою проводиться детальний інструктаж про основи управління цією технікою, а також правила руху по маршруту;

Що чекає вас під час подорожі

Компанія «Coyote Buggy Team» організовує маршрут «Експедиція» кожної суботи та неділі. Якщо ви хочете організувати корпоратив або тімбілдінг, і у вас набереться достатня кількість учасників – виїзд можна запланувати і на будь-який інший час.

Маршрут розроблений нами з урахуванням можливої недосвідченості учасників (хоча таким людям ми рекомендуємо прогулянкові маршрути). Але при цьому шлях пролягає по самим цікавим, красивим і важко прохідним ділянкам. Ви отримаєте по-справжньому активний відпочинок з виром незабутніх емоцій!

Ось як буде організована ця прогулянка:

  • Вся подорож займе близько 3-х годин (загальний час). Варто виділити ще годину на підготовку і інструктаж. В цілому, плануйте на цей захід цілий день, з урахуванням дороги туди-назад.
  • Маршрут здебільшого пролягає по лісових, заболочених, піщаних і кам’янистих ділянках. Зустрічатимуться річкові броди і буреломи з повалених дерев. Можливо, Ви пару раз застрягнете в брудній ямі, і щоб продовжити поїздку, Вам знадобляться: лопата, буксирувальні троси, вірні товариші і звичайно ж, допомога досвідченого інструктора. Виїзди на дороги загального користування вкрай рідкісні;
  • Траса досить складна. Є ділянки, за якими неможливо пробратися більше ні на якому транспорті, крім баггі. Екстрім буде вам забезпечений!
  • На шляху ви зможете помилуватися красою природи околиць Львова та Брюхович. , Горбисті місцевості, справжні ліси і покриті лишайниками валуни чекають вашого візиту. Приголомшливі фотографії будуть вам забезпечені!
  • Ми обов’язково заїдемо до озера в селі Зашків.
  • По приїзду на базу можна буде закінчити цю незабутню прогулянку посиденьками з чаєм в нашій затишній альтанці.

Всі наші гості відзначають відмінну організацію та відповідальне ставлення до безпеки наших клієнтів. Активний туризм з елементами екстріму дарують незабутні емоції. За час подорожі ми стаємо якщо не друзями, то як мінімум хорошими знайомими. Практично всі, хто проводив відпочинок разом з нами, знову і знову повертаються до нас за новими враженнями.

Ми працюємо цілий рік, вміємо отримувати вигоду з будь-яких погодних умов, пропонуємо доступні ціни та постійно втілюємо в життя нові ідеї.

 
Image Slide 2
Image Slide 1
Image Slide 3
Image Slide 3 – copy
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow